Rady & Tipy k Vašemu programu HUBNUTÍ

Pocit hladu na začátku diety

První týden se můžou dostavit i nepříjemné pocity jako únava, deprese, hlad nebo nespavost, které brzy odezní. Naše krabičky jsou Vám počítány tak, aby byla splněna denní kalorická potřeba. Pokud je to nezbytné, zcela jistě nic nezkazíte zelenou zeleninou.

Pitný režim

V rámci tohoto programu je vhodné vypít 2 – 2,5l tekutin denně. Pijte neperlivou vodu (lze dochutit plátkem citronu), bylinné, zelené nebo bílé čaje. Povoleny jsou také zeleninové šťávy.

Káva & Alkohol

Kávu si dopřát můžete! Maximálně 3 šálky denně – ideální je kvalitní espresso nebo lungo. Kapka mléka může být. Nepočítá se však do pitného režimu. Kompenzujte sklenicí vody navíc.
V oblastech aktivního životního stylu je konzumace alkoholu kontraproduktivní! Pokud je to nutné, dejte si 2dc suchého bílého vína a to maximálně 1×týdně

Neděle

V rámci stravování „Low Carb“ se vyhněte zvýšené konzumaci sacharidů ve stravě. Zařadit bez výčitek můžete maso, vejce, ryby a mořské plody, listovou zeleninu, brokolici/květák, cuketu, bobulovité ovoce.

Pohybová aktivita

Pokud s Vámi nikdo neřeší vaše potřeby, cíle a nevede Vás, pak hrozí, že si zvolíte nesprávný postup a budete cvičit málo, nebo příliš často, případně moc dlouhou dobu najednou. Je velmi důležité (s ohledem na váš cíl) umět zvolit počet dní v týdnu, kdy se pohybu věnovat, i dobu nebo délku tréninku. Nevíte-li si v této oblasti rady, kontaktujte přímo naše kondiční trenéry, u kterých v rámci Mr. box získáte několik výhod, viz níže:

  • Karel Frýd – Gym Park Chodov

   Zaměření na redukci hmotnosti, kondiční přípravu a sportovní poradenství.
   Kontakt: Kfcoachofficial@gmail.com
   IG: Karelfrydcoachofficial

  • Lukáš Brunclík – Eagle Fitness Praha

   Silové a kondiční tréninky, zaměřené na formování postavy a redukci hmotnosti.
   Kontakt: +420 723 838 637
   IG: Lukasbrunclik

  • Vacu Opatov – Fitness Olympia

   Kombinace vacushape a vibrační plošiny nebo visionbody. Ideální pro hubnutí,
   spalování tuků a redukci celulitidy. Vhodné především pro ženy.
   Kontakt: +420 731 130 130
   IG: Vacuopatov

U všech našich trenérů můžete očekávat individuální přístup, osobní nebo online konzultaci zdarma a v neposlední řadě tréninky za zvýhodněnou cenu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Držíme palce!!! Tým Mr.Box

Tomáš Prückner, Marek Adam, Michala Karpjaková

11/19/2021

admin

ZAVOLAT

Probíhá vaření ...

nečekej a roluj stránku dolů