Rady & Tipy k Vašemu udržovacímu programu . Aneb jak si udržet váhu?

Správné návyky

Mr.Box Vás naučí jíst více kvalitních bílkovin z masa, mléčných výrobků, vajec a luštěnin. Program KEEP FIT obsahuje také dostatek ovoce, zeleniny nebo ořechy a celozrnné výrobky. Jídla jsou plná vitamínů a minerálů. Nepoužíváme žádné průmyslově zpracované potraviny. Cílem je naučit Vás pravidelnosti v jídle, která vede ke zvýšení energie, lepšímu spánku a celkové rovnováze.

Pitný režim

Je velice důležité omezit nadbytečný příjem kalorií, které se schovávají ve slazených nápojích. Snažte se zařadit nápoje neslazené a převážně neperlivé. Doporučený pitný režim je minimálně 1,5l čisté vody.

Odpočinek

Nejen fyzická aktivita, ale i odpočinek a relax jsou důležité. Ideální je omezit vnější stresové faktory a nezapomínat na dostatek spánku což je součástí zdravé životosprávy.

Omezení zlozvyků

Mezi nejčastější zlozvyky patří hlavně nadměrný příjem alkoholu. Alkohol nekoresponduje se zdravým životním stylem. Nejlepší je držet se hesla, že všeho moc škodí.

Neděle

V neděli přichází volnější režim. Pro někoho může tento den znamenat, že si dá pizzu, jiný si dopřeje oblíbený zákusek ke kávě. Opět se ale potkáváme s heslem, že všeho moc škodí. Zkuste v neděli zůstat u maximálně dvou jídel s vyšším obsahem kalorií!

Pohybová aktivita

Pokud s Vámi nikdo neřeší vaše potřeby, cíle a nevede Vás, pak hrozí, že si zvolíte nesprávný postup a budete cvičit málo, nebo příliš často, případně moc dlouhou dobu najednou. Je velmi důležité (s ohledem na váš cíl) umět zvolit počet dní v týdnu, kdy se pohybu věnovat, i dobu nebo délku tréninku. Nevíte-li si v této oblasti rady, kontaktujte přímo naše kondiční trenéry, u kterých v rámci Mr. box získáte několik výhod, viz níže:

  • Karel Frýd – Gym Park Chodov

   Zaměření na redukci hmotnosti, kondiční přípravu a sportovní poradenství.
   Kontakt: Kfcoachofficial@gmail.com
   IG: Karelfrydcoachofficial

  • Lukáš Brunclík – Eagle Fitness Praha

   Silové a kondiční tréninky, zaměřené na formování postavy a redukci hmotnosti.
   Kontakt: +420 723 838 637
   IG: Lukasbrunclik

  • Vacu Opatov – Fitness Olympia

   Kombinace vacushape a vibrační plošiny nebo visionbody. Ideální pro hubnutí,
   spalování tuků a redukci celulitidy. Vhodné především pro ženy.
   Kontakt: +420 731 130 130
   IG: Vacuopatov

U všech našich trenérů můžete očekávat individuální přístup, osobní nebo online konzultaci zdarma a v neposlední řadě tréninky za zvýhodněnou cenu.

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Držíme palce!!! Tým Mr.Box

Tomáš Prückner, Marek Adam, Michala Karpjaková

11/19/2021

admin

ZAVOLAT

Probíhá vaření ...

nečekej a roluj stránku dolů