Kdo jsme?

Krabičková dieta Mr. Box pohlíží na svět zdravé životosprávy a sportu futuristickým okem a pro výrobu svých pokrmů (krabiček) využívá aktuálních trendů a metod, jež jsou podloženy odbornými studiemi. Týmová sestava společnosti Mr. Box sestává z energických mladých lidí, kteří jsou plní neotřelých nápadů a kreativního myšlení. Jedná se o nutriční a kondiční specialisty, mezi jejichž přednosti patří pozitivní mysl, vnitřní motivace, objevování neznámého a zaměření na detail, který uplatňuje strategii Win / Win.

Pro koho je spolupráce s námi vhodná?

Jste časově vytížený typ člověka? Je pro Vás vaření problém? Jste profesionální či začínající sportovec? Chcete posunout svůj výživový stav na vyšší úroveň a dosáhnout tak lepších sportovních, pracovních i osobních výsledků? Chcete předejít onemocněním kardiovaskulárního systému, trávicího traktu a pohybového aparátu? Rádi byste odhalili hrozbu těchto případných chorob? Chcete se zkrátka cítit fit a v pohodě? Pokud zněla odpověď, alespoň na jednu z výše vypsaných otázek ano, neotálejme a vydejme se společně na cestu aktivního životního stylu.

Kdo je naším „HEAD“ výživovým a kondičním specialistou?

Jmenuji se Evelína

a jsem nutriční terapeut. Jako člověk, co celoživotně držel diety bez úspěchu jsem se rozhodla na to jít z jiné strany, vystudovat a pomáhat lidem, kteří jsou stejně v koncích jako byla já tenkrát.

Mým cílem je lidem ukázat, že i když to vypadá, že to nepůjde, tak to už jde a že každý i sebemenší pokrok je pokrok. Extrémní diety opravdu nejsou řešení a vždy pomůžou pouze na chvilku.

Nejlepší je změnit životní styl, a to je to, s čím bych Vám chtěla pomoci. Změnit život a sebe k lepšímu.

 

Naše poslání a naše vize

Ukazujeme veřejnosti směr, který vede ke zdravému a funkčnímu tělu a pozitivní mysli. Naše vize je prostá → chceme se stát nejvíce rozšířeným krabičkovým stravováním a zároveň ikonou aktivního životního stylu. Začínáme samozřejmě naší Českou republikou, ale již v tuto chvíli plánujeme rozšíření do dalších zahraničních států, a kdo ví, možná i do celého světa. Naším snem je zasáhnout co nejširší spektrum populace a zkvalitnit tak jejich životní úroveň. Proč? Protože výživa a pohyb jsou základními pilíři aktivního a harmonického života.

Jací jsme a jak pracujeme?

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně. Stravovací metody, kterých využíváme pro efektivní zlepšení výživového, fyzického i duševního stavu klientů, jsou pestré, chutné, nevšední, avšak vždy maximálně funkční! Svým klientům předáváme své vlastní „Know-how“ a nepapouškujeme, co již bylo řečeno. Systém, na jehož základě stojí krabičková dieta Mr. Box, má již odzkoušený, kvalitní a odbornými studiemi podložený základ. Snažíme se však každou stravovací metodu individuálně modifikovat tak, abychom z každého klienta vyždímali maximum potenciálu, který v sobě každý tiše skrývá.

Jaký stravovací charakter mají naše výživové programy

Naše výživové programy jsou navrženy tak, aby plnili potřeby každého klienta individuálně. Vycházejí z jeho nutričních potřeb a vlastních preferencí. Snažíme se o to, aby naše krabičky měly vždy vynikající chuť a prvotřídní kvalitu. Z toho důvodu je naše jídlo baleno do plastových obalů, které se dají recyklovat a dále zpracovávat. Příroda nám není lhostejná a tak se snažíme tímto způsobem o její regeneraci. Stávající legislativa nám bohužel neumožňuje používat papírové obaly. I tak se ale snažíme využívat tu nejšetrnější možnou variantu a o recyklaci žádáme i naše klienty.

Čeho dosáhnete na základě naší spolupráce

Klienti, kteří s námi spolupracují, dosahují poměrně rychlého progresu v podobě zlepšení svého výživového stavu, zformování postavy dle svých cílů a preferencí, nárůstu kondice, navození správných stravovacích návyků a v neposlední řadě vyrovnaného psychického stavu, což je základním předpokladem harmonie v osobním i pracovním životě.

Chceš s námi začít?
Podívejte se na naše programy

Naše krabičky jsou nutričně vyvážené pro každého inviduálně.

Call Now Button

Probíhá vaření ...