Kdo jsme?

Naše zdravé krabičky Mr.box pohlíží na svět zdravé životosprávy a sportu futuristickým okem. Pro výrobu našich pokrmů využíváme aktuální trendy a metody. Náš Mr.Box tým se skládá z energických mladých lidí, kteří jsou plní nových nápadů a kreativního myšlení. Mezi naše přednosti patří pozitivní mysl, vnitřní motivace, objevování neznámého a zaměření na detail.

Pro koho je spolupráce s námi vhodná?

  • Jste časově vytížený typ člověka?
  • Je pro Vás vaření problém?
  • Jste profesionální či začínající sportovec?
  • Chcete posunout svůj výživový stav na vyšší úroveň a dosáhnout tak lepších sportovních, pracovních i osobních výsledků?
  • Chcete předejít onemocněním kardiovaskulárního systému, trávicího traktu a pohybového aparátu?
  • Rádi byste odhalili hrozbu těchto případných chorob?
  • Chcete se zkrátka cítit fit a v pohodě?

Pokud zněla odpověď, alespoň na jednu z výše vypsaných otázek ano, neotálejme a vydejme se společně na cestu aktivního životního stylu.

Kdo je naším „HEAD“ výživovým a kondičním specialistou?

Jmenuji se Evelína

a jsem nutriční terapeut. Jako člověk, co celoživotně držel diety bez úspěchu jsem se rozhodla na to jít z jiné strany, vystudovat a pomáhat lidem, kteří jsou stejně v koncích jako byla já tenkrát.

Mým cílem je lidem ukázat, že i když to vypadá, že to nepůjde, tak to už jde a že každý i sebemenší pokrok je pokrok. Extrémní diety opravdu nejsou řešení a vždy pomůžou pouze na chvilku.

Nejlepší je změnit životní styl, a to je to, s čím bych Vám chtěla pomoci. Změnit život a sebe k lepšímu.

 

Jak pracujeme?

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně. Naše krabičky jsou pestré, chutné, nevšední, ale vždy maximálně funkční! Snažíme se každou stravovací metodu individuálně modifikovat tak, abychom z každého klienta vyždímali maximum potenciálu.

Čeho dosáhnete na základě naší spolupráce

Naši klienti dosahují poměrně rychlého progresu v podobě zlepšení svého výživového stavu, zformování postavy, nárůstu kondice, navození správných stravovacích návyků a v neposlední řadě vyrovnaného psychického stavu. To je základní předpoklad pro harmonii jak v osobním, tak i v pracovním životě.

Chceš s námi začít?
Podívejte se na naše programy

Naše krabičky jsou nutričně vyvážené pro každého inviduálně.

ZAVOLAT

Probíhá vaření ...

nečekej a roluj stránku dolů